NBS Invest, a.s.

Historie firmy, hlavní činnost

Firma NBS Invest, a.s. vznikla 22.6. 1998 transformací tehdejší společnosti s ručením omezeným, která působila na českém trhu již od r.1991. Působí na celém území ČR s důrazem na Moravskoslezský kraj. Zabývá se stavební činností v oboru pozemního stavitelství, výrobou a montáží ocelových konstrukcí s celkovou roční kapacitou až 3000t a rovněž mezinárodní kamionovou dopravou a spedicí.


img img

Sesterská společnost ALFEST Lučina, s.r.o. se pak specializuje na dodávky a montáže vysoce kvalitních hliníkových oken, dveří, výkladců a kompletních fasádních systémů hliník-keramika, hliník-sklo a opláštění všech druhů.

Typickými stavbami jsou novostavby, nástavby, přístavby a rekonstrukce objektů občanské vybavenosti, objektů průmyslových, bytových a komerčních staveb, staveb liniových, betonových skeletů či zpevněných ploch.

V oblasti výroby ocelových konstrukcí se jedná o skelety budov objektů občanské vybavenosti, objektů průmyslových, bytových a komerčních a sportovních staveb a mostních konstrukcí včetně oprávnění pro České dráhy.

Mezinárodní kamionová doprava zajišťuje celkem dvaceti čtyřmi nejmodernějšími soupravami s tahači VOLVO FH přepravu pro zákazníky dle jejich požadavků po celé Evropě. Firma se řadí mezi středně velké stavební firmy s ročním obratem přibližně 200 milionů Kč a zaměstnává průměrně 110 zaměstnanců. Oddělení spedice zajišťuje vytěžování vlastních i externích vozidel s celoevropskou působností.

img img

Firma sídlí ve vlastním velkém areálu v Havířově s výhodným umístěním s dostupností na hlavní komunikace.

Novinky

06. 03. 2017
Nová politika společnosti

Rozhodnutím ředitele je stanovena nová politika společnosti.

více zde


Rychlý kontakt

NBS Invest, a.s.
U Skleníků 1a/1395
735 64 Havířov - Suchá
Telefon.: +420 596 819 831
Fax: +420 596 819 503
Doprava: +420 596 819 502
E-mail: info@nbsinvest.cz